Prywatne gabinety medyczne
- Gdynia, Centrum

NAZWA SPÓŁKI    Cirrus Gabinety 2 Spółka z o.o.
KRS    0000917217
NIP    9571136074
REGON    389715690

KATEGORIA    Udziały gwarantowane
TAGI    inwestycyjne / medyczne / specjalistyczne

1 000 000 zł

Zbierane środki

1 350 800 zł

Wartość projektu

20%

Pula Projektodawcy

50 000 zł

Minimalna wpłata

do 6%

Gwarancja zysku

100%

Gwarancja wykupu

Pierwszy etap inwestycji został sfinansowany!
Aby być na bieżąco, zamów powiadomienie – a my skontaktujemy się, gdy dostępne będą kolejne możliwości inwestycji.

Zaliczka wynosi 1000 złotych. Pozostałą część ceny, czyli 49 000 złotych zapłacisz najpóźniej w dniu wizyty u notariusza. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu świadczenia usług za pośrednictwem platformy „nFund”. Wynagrodzenie platformy pokrywa Projektodawca.

Inwestycja polega na rezerwacji pakietu udziałów spółki Cirrus Gabinety 2 Sp. z o.o. Po dokonaniu rezerwacji masz 14 dni, aby umówić z nami miejsce i termin wizyty w kancelarii notarialnej, gdzie złożysz oświadczenie o objęciu udziałów. Poza kosztami notarialnymi nie ponosisz dodatkowych kosztów transakcji.

5% rocznie

PLN 50.000 na 24 miesiące
 • 2.500,- złotych rocznie
 • kwartalna wypłata na rachunek
 • możliwość wykupienia udziału w klinice na własność

5,50% rocznie

PLN 100.000 na 24 miesiące
 • 5.500,- złotych rocznie
 • kwartalna wypłata na rachunek
 • możliwość zamiany na udział w klinice po upływie 24 miesięcy (pierwszeństwo)
SPRZEDANE

6% rocznie

PLN 150.000 na 24 miesiące
 • 9.000,- złotych rocznie
 • kwartalna wypłata na rachunek
 • możliwość zamiany na udział w klinice po upływie 24 miesięcy (pierwszeństwo)
SPRZEDANE

Koncepcja inwestycji

Inwestycja polega na zakupie, wykończeniu i wyposażeniu lokalu użytkowego, doprowadzanego do standardu nowej kliniki medycznej. Nieruchomość po wykończeniu pod klucz zostanie przeznaczona na wynajem lekarzom i specjalistom z branży medycznej i włączona do sieci operatora działającego pod marką Cirrus Medical.

Klinikę utworzą w pełni samodzielne gabinety konsultacyjne, recepcja z poczekalnią, toaleta dla pacjentów oraz wydzielona przestrzeń socjalna dla pracowników i lekarzy z osobną łazienką, aneksem kuchennym, szatnią i pomieszczeniem porządkowym z miejscem na odpady medyczne.

Grupa Cirrus Capital gwarantuje zgodność projektu i realizacji z obowiązującymi przepisami budowlanymi oraz normami SANEPID. Klinika sprzedawana jest wraz z kompletnym wyposażeniem, które umożliwi rozpoczęcie działalności i zarabianie na wynajmie natychmiast po zakupie.

Lokalizacja projektu

Lokal, w którym powstanie klinika zlokalizowany będzie w nowym budynku, w okolicy centrum Gdyni. Lokalizacja połączona jest z resztą Trójmiasta liniami kolejowymi, w tym SKM oraz PKM oraz bogatą infrastrukturą komunikacji miejskiej.

W strefie dojazdu do 20 minut mieszka ponad 150 tysięcy osób, co zapewnia olbrzymią bazę pacjentów. W mieście zlokalizowane są także liczne przychodnie, szpitale i prywatne centra medyczne, gdzie pracuje wielu lekarzy i specjalistów potencjalnie zainteresowanych prowadzeniem prywatnej praktyki w oferowanych gabinetach. 

Model finansowy

Inwestorom indywidualnym oferujemy gwarantowany zysk i wykup inwestycji.

Umowa zawierana jest na 24 miesiące. Po upływie tego okresu, Inwestor może zatrzymać swój udział (jako właściciel) albo zażądać wykupu inwestycji za 100% powierzonej kwoty.

Inwestycja zabezpieczona jest nieruchomością użytkową, która będzie wyłączną własnością spółki wpisaną do Księgi Wieczystej prowadzonej przez właściwy Sąd. Płynność Inwestorów dodatkowo zabezpiecza forma inwestycji – udziały można w razie potrzeby sprzedać, w czym możemy pomóc naszym Inwestorom.

Forma zwrotu z inwestycji

Wypłaty realizowane będą na polski rachunek bankowy wskazany przez Inwestora. Przygotuj numer rachunku w formacie NRB (26 cyfr) – poprosimy Cię o jego przekazanie podczas przygotowywania dokumentów u notariusza. Pamiętaj, żeby powiadomić spółkę o każdej zmianie numeru rachunku.

Dla tej inwestycji wypłaty realizowane będą co kwartał przez 24 miesiące.

Media o projekcie

Media wykazują duże zainteresowanie projektem. Zainteresowali się zarówno dziennikarze specjalizujący się w tematach biznesowych, jak i medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami po kliknięciu w logo konkretnej redakcji:

O Projektodawcy

Grupa Cirrus Capital to zespół wykwalifikowanych ekspertów z branży finansowej i nieruchomości. Od 2018 roku pomagamy Inwestorom zarabiać także na projektach opartych o rynek nieruchomości komercyjnych. Swoim wysiłkiem wypracowaliśmy dla Inwestorów zwrot na poziomie 6,92% (w 2018), 6,99% (w 2019) i 6,98% (w 2020 roku). W bieżącym roku poszerzamy swoją obecność na rynku nieruchomości medycznych, odpowiadając na potrzebę solidnych projektów opartych o nieruchomości w dobie pandemii i historycznie niskich ofert banków.

Strona internetowa: https://cirruscapital.pl/

Dokumentacja

 

 1. Wzór oświadczenia o objęciu udziałów
 2. Wzór umowy użytkowania udziałów
 3. Wyciąg z umowy spółki

Masz pytania odnośnie tego projektu?
A może potrzebujesz pomocy w zrozumieniu procesu inwestycyjnego na platformie nFund?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Opisz swoje pytanie w formularzu lub pozostaw puste pole, a nasi specjaliści zgłoszą się z odpowiedzią. Przejrzystość projektu oraz całego procesu inwestycyjnego to podstawa do zbudowania trwałej relacji z Inwestorami i wspólnego budowania efektywnych projektów, dlatego jest ona dla nas tak ważna.

Zainwestuj w ten projekt.

Możesz zarezerwować udział online, a w ciągu 14 dni sfinalizujemy transakcję u wybranego notariusza.